Poznaj nas lepiej, by podjąć
świadomą decyzję o współpracy

Kompleksowo pomagamy firmom zwiększać sprzedaż na Allegro. Wiemy, że każda firma jest inna, dlatego jak krawiec, który tworzy garnitur na miarę, my tworzymy strategię dostosowaną do Twoich potrzeb.

Kilka słów o
Sellify

Codziennie zadajemy sobie pytanie - “Czego tak naprawdę potrzebują sprzedawcy na Allegro?”

Wzrostu sprzedaży - to jasne. Wie to każdy i nie potrzeba być specjalistą w dziedzinie Allegro, by to zrozumieć. Ale czy to wszystko? Naszym zdaniem: Nie!

Sprzedawcy na Allegro potrzebują wiedzieć, że ich sprzedaż jest w dobrych rękach, potrzebują pewności, że agencja, która o nich dba, jest zaangażowana i wie co robi, potrzebują kogoś, kto rozumie ich sytuację i potrafi się w niej odnaleźć. I w końcu - potrzebują znać Twój plan i wiedzieć, że go realizujesz.

Mamy poczucie, że agencje na rynku nie odpowiadają na te potrzeby - i to jest problem, który postanowiliśmy rozwiązać.

Dlatego stworzyliśmy proces, który pozwala naszym klientom poznać i zrozumieć nasze działania, czyniąc je całkowicie przejrzystymi.

Poznaj nasz proces

“Jesteśmy grupą specjalistów” - powiedziała każda zwykła agencja.

My nie musimy. Nie nam to oceniać, ale możesz zapytać naszych klientów. Napisz do nas, a z chęcią damy Ci kontakt do naszych klientów, którzy zgodzili się opowiedzieć o współpracy z nami.

Ile razy ktoś Ci mówił, że misją jego firmy jest rozwój, zadowolenie klienta i jakość?

Naszą misją jest odpowiadanie na Twoje potrzeby tak, by rozwiązać problemy, jakie znaleźliśmy na rynku. Rozwój i jakość to narzędzia, które wykorzystujemy, by realizować prawdziwy cel, a dopiero efektem tych działań jest Twoje zadowolenie.

Naszą misją jest również to, by już nikt, nigdy nie powiedział, że “agencje biorą pieniądze za nic”, dlatego nasze działania są transparentne, byś doskonale wiedział za co płacisz.

250+

Zadowolonych klientów

21 msc.

Średni czas współpracy

96%

Zadowolonych klientów

74%

Średni wzrost przychodów

Filip Zawłocki Info
Filip Zawłocki
Jakub Kieżel Info
Jakub Kieżel
Adrian Kiełek-Godlewski
CMO
Mateusz Koclęga Info
Mateusz Koclęga
Ewelina Adamska Info
Ewelina Adamska
Ernest Pawłowski Info
Ernest Pawłowski
Damian Danielczak
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Agnieszka Szczęsna Info
Agnieszka Szczęsna
Ewa Kuszyk Info
Ewa Kuszyk
Cezary Skalik
Graphic Designer

Referencje naszych
klientów

Wojciech K.

Współpracę z Panem Filipem i agencją Sellify rozpocząłem po regularnym oglądaniu filmów na kanale YouTube. Serdecznie polecam! Dzięki temu, wiedziałem, że Pan Filip posiada wiedzę, a to co mówi ma sens i stoi merytorycznie na wysokim poziomie. Często bowiem zdarza się, że po drugiej stronie mamy osobę, która z prawdziwą sprzedażą nie ma do czynienia i cała współpraca jest stratą czasu i pieniędzy. W tym przypadku było zupełnie inaczej. Od początku bardzo fajny kontakt i kilka bardzo fajnych tipów, które realnie przełożyły się na spory wzrost sprzedaży. Dziękuję i polecam!

Michał R.

Jest takie przyszłowie, że jak chcesz coś zrobić dobrze, to musisz to zrobić samemu. W naszym przypadku się to nie sprawdziło i Allego powierzyliśmy Filipowi. Efekty są super! Tak, że zdecydowanie polecam.

Rozwiń, by zobaczyć więcej

Zastanawiasz się, jak
obsługujemy naszych klinetów?

Poznaj nasz proces