Allegro ADS - reklama Twoich
ofert na Allegro

Czym jest Allegro ADS? Kampanie reklamowe Allegro ADS to świetne narzędzie do sprzedaży na największym Marketplace w Polsce. Dzięki Allegro ADS szybciej pozycjonujesz oferty, docierasz do potencjalnych klientów komunikatami marketingowymi przez reklamy graficzne oraz zyskujesz reklamę na Allegro, będącą stabilnym źródłem rozwoju sprzedaży. Skuteczna reklama Allegro ADS wyświetlana jest w najbardziej widocznych miejscach na Allegro, a także wykorzystuje reklamy zewnętrzne.

Jak przebiega obsługa Allegro ADS?

Zobacz jak prowadzimy Twoje Allegro ADS krok po kroku!

00

Konsultacje i planowanie strategiczne

Przeprowadzamy konsultację, aby dobrze przedstawić Ci aktualną pozycję konta w naszych narzędziach oraz na jakie wyniki możesz liczyć we współpracy z nami. Zestawiamy naszą propozycję z Twoimi oczekiwaniami i tworzymy strategię, która pozwoli Ci skutecznie reklamować się na Allegro i dotrzeć do Twojej grupy docelowej oraz wyprzedzić innych sprzedających.

01

Udzielenie dostępu do Allegro ADS

Wysyłamy do Ciebie prośbę o udzielenie dostępu do panelu Allegro ADS poprzez portal Allegro. Po akceptacji, przechodzimy do dalszych etapów współpracy, tak by jak najszybciej reklamować Twoje oferty.

02

Budowanie struktury reklam

Po przeprowadzeniu konsultacji i audytów, wyznaczamy kompleksowy plan emisji kampanii oraz budujemy solidne fundamenty pod działania reklamowe. Wiemy również, że należy brać pod uwagę wydarzenia, które wpływają na sprzedaż, a nie zależą od portalu Allegro, jak m.in. marketing Twojej konkurencji, pogodę, wydarzenia ogólnokrajowe – to potrafi zaoszczędzić nawet 15% Twojego budżetu.

03

Generowanie dostępu do raportów online

Raportowanie naszych działań w zakresie Allegro ADS odbywa się w czasie rzeczywistym. Jeżeli chcesz sprawdzić wyniki kampanii, wystarczy wejść w link, przesłany przez opiekuna na początku współpracy, pokazujący wyniki naszych kampanii prowadzonych dla Ciebie w ADS Allegro.

04

Bieżąca optymalizacja reklam w Allegro ADS

Twój opiekun codziennie analizuje wyniki prowadzonych przez nas kampanii w Allegro ADS i dostosowuje ich parametry tak, by osiągać, jak najlepsze wyniki np. minimalizować stawkę za kliknięcia (cpc). Na bieżąco wychodzimy z inicjatywą, aby jakość Twojego konta pozwalała przebijać szklane sufity sprzedaży na Allegro

05

Kontrola Team Leadera

Team Leader na bieżąco obserwuje pracę specjalisty, który jest opiekunem Twojego konta, wspierając go w optymalizacji reklam allegro ads i dbając o jak najlepszy wynik kampanii.

06

Stały kontakt

Minimum raz w miesiącu, Twój opiekun kontaktuje się z Tobą w wcześniej ustalony sposób (mailowo lub telefonicznie) w celu omówienia dotychczasowych działań i wyników Twojego konta Allegro oraz konsultacji na temat ewentualnych korekt strategii - właśnie tak rozumiemy współpracę z agencją.

Jak pracujemy na Twój wynik?

Zanim zbudujemy strukturę kampanii, prowadzimy audyt Twojego konta oraz przesyłamy Ci ankietę, która ma za zadanie udzielić nam ważnych informacji o Twojej sprzedaży, potrzebach i asortymencie.

Pozwala nam to zbadać, jak Twój sklep Allegro prezentuje się na tle konkurencji, poznać Twoje słabe i mocne strony oraz ustalić cel sprzedażowy, aby jeszcze lepiej tworzyć dla Ciebie reklamy i komunikaty reklamowe dla klientów. Następnie wykorzystujemy własne narzędzia do mierzenia i promowania potencjału Twoich produktów w Allegro ADS. Dzięki temu wiemy, czy propozycja naszej kampanii osiągnie sukces oraz jak bardzo wpłynie na zwiększenie sprzedaży. Reklamy Allegro ADS mogą w znaczący sposób przyczynić się do Twojego sukcesu na platformie Allegro.

Allegro Ads picture

Dlaczego warto oddać Allegro ADS w ręce Sellify?

Zwykłe agencje
Tworzenie kampanii Information Indywidualne Szablonowe
Optymalizacja kampanii Information Codzienna Okresowa
Raporty Information Online - na żywo Tygodniowe
Okres wypowiedzenia Information 3 dni 1-3 msc.
Dedykowany specjalista Information Checked -
Kontrola Team Leadera Information Checked -
Łatwy kontakt Information Checked -
Konsultacje ze specjalistą Information Checked -
Gwarancja Wyniku Information Checked -

Jak tworzymy przewagę?

Sellify to agencja Allegro ADS Partner +, co znaczy, że jesteśmy partnerem Allegro w ramach systemu reklamowego Allegro ADS. Razem jesteśmy w stanie stworzyć rozwiązanie, które pomoże promować Twoje aukcje realnie zwiększy Twoją sprzedaż poprzez Allegro ADS.

Picture 1

Raporty LIVE w panelu klienta pozwalają kontrolować budżet i zwrot z inwestycji, w każdym momencie.

Posiadamy certyfikat Allegro ADS Partner +, poświadczający, że prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe dla swoich klientów z różnych branż.

Cyklicznie kontaktujemy się z Tobą, aby wesprzeć sprzedaż organiczną Twoich aukcji na Allegro.

Nasi eksperci mają bardzo duże doświadczenie w kampaniach i sprzedaży na Allegro oraz innych platformach e-commerce.

Tworzymy regularnie 200 kampanii dziennie, a nasze reklamy wyświetlają się nie tylko na stronie Allegro, ale także w Google ADS, docierając do szerokiego grona użytkowników Allegro.

Wychodzimy z inicjatywą i wprowadzamy błyskawiczne zmiany, aby Twoje oferty wyświetlały się wysoko w wynikach wyszukiwania, nawet na pierwszych pozycjach. Twoich ofert sponsorowanych nie da się nie zauważyć!

W prowadzeniu kampanii Allegro i osiąganiu zadowalających efektów pomagają nam specjalistyczne narzędzia. Dzięki temu monitorujemy Twój biznes i aukcje, dbamy o budżet reklamowy, zwiększamy Twoją sprzedaż i zysk.

Ile kosztuje prowadzenie
Allegro ADS?

Nasza oferta dostosowana jest do Twojego budżetu reklamowego.

Jaki posiadasz budżet miesięczny dla Allegro ADS?
4500PLN
<2500 10k+

Twój budżet przekracza 10.000zł/msc? Skontaktuj się z nami by uzyskać indywidualną ofertę.

980netto na miesiąc
Cena zawiera
Gwarancja wyniku
Raporty online
Dedykowany specjalista
Indywidualne kampanie Allegro ADS
Konsultacje ze specjalistą
Codzienne optymalizacje
Umów Bezpłatną Konsultacje

Jesteś dużym sprzedawcą i generujesz więcej niż 100 000 zł brutto miesięcznie obrotu?

Prowadząc wysokobudżetowe kampanie dla wielu różnych branż, wypracowaliśmy własne unikalne techniki sprzedaży, które pomagają nam osiągać niezwykle zadowalające efekty, a w realizacji działań pomaga nam zestaw specjalistycznych narzędzi.

Skorzystaj z dedykowanej, kompleksowej oferty agencji SELLIFY na Allegro ADS i rozliczaj się od wartości sprzedaży wygenerowanej przez nasze kampanie.

Wynagrodzenie agencji zależne od przychodu wygenerowanego przez Allegro ADS

Dodatkowe szkolenia i konsultacje dla partnera w zakresie sprzedaży na Allegro

Wsparcie w zakresie kontaktu z dostawcami usług dla e-commerce, np. dostawcy, studia fotograficzne etc.

Dostęp do nowych rozwiązań, zanim zostaną wprowadzone na rynek

Poznaj historie sukcesu w
Allegro ADS

#1
Kategoria: RTV i AGD
Usługa: Prowadzenie Allegro ADS
520 990,95zł przychodu w 5 miesięcy wyłacznie z Allegro ADS?

Potrzebą klienta było podniesienie przychodu generowanego przez Allegro ADS, zwiększeniem wydatków przy jednoczesnym podniesieniu zwrotu z inwestycji, co miało poskutkować poprawieniem pozycji ofert na listingu i zwiększeniem rentowności sklepu.

Zobacz Case Study
#2
Kategoria: Supermarket
Usługa: Prowadzenie Allegro ADS
Średni ROI 23,11zł w kategorii “Supermarket” w ciągu pół roku współpracy

W maju 2023 roku zwrócił sie do nas właściciel sklepu na Allegro, działający w kategorii “Supermarket”. W swojej ofercie klient posiada przede wszystkim różnego rodzaju środki czyszczące. Sprzedawcy zależało głównie na poprawie zwrotu z inwestycji oraz zwiększeniu widoczności ofert w godzinach wieczornych.

Zobacz Case Study

Posiadamy certyfikat
Allegro ADS Partner +

Allegro ADS Partner to program dla agencji Allegro, do którego należą zweryfikowane agencje prowadzące reklamy w ramach platformy Allegro ADS. Poziom Allegro ADS Partner + jest najwyższym możliwym poziomem tego programu i zarezerwowany jest dla wybranego grona agencji świadczących usługi dla firm z branży e-commerce, będących sprzedawcami na Allegro. Status ten zyskuje się operując na bardzo wysokich budżetach podczas prowadzenia kampanii i reklam Allegro.

Allegro ADS

Więcej informacji o Allegro ADS

Allegro to doskonałe narzędzie do rozpoczęcia sprzedaży, nawet gdy posiadasz niski budżet początkowy. Twoja oferta ma możliwość przebicia się do potencjalnych kupujących, nawet jeżeli nie jesteś dużym sprzedawcą. Jeżeli jednak myślisz o budowaniu poważnego biznesu, musisz zadbać o reklamę swoich aukcji tak samo, jak w przypadku prowadzenia swojego sklepu internetowego. Allegro ADS to narzędzie, z którym na pewno nie raz spotkałeś się korzystając z Allegro. Jest to platforma marketingowa, które pozwala firmom e-commerce w kompleksowy sposób promować oferty w ramach Allegro. Prowadząc sklep internetowy masz możliwość korzystania z Google ADS lub Facebook ADS i warto korzystać z co najmniej jednego z tych rozwiązań, by dbać o swoją sprzedaż. Podobnie, jak w przypadku Google, na Allegro też należy zadbać o pozycję ofert. Allegro ADS oferuje w tym zakresie szereg doskonałych rozwiązań. Reklama na Allegro może być prowadzona przez oferty sponsorowane, gdzie obowiązuje opłata za kliknięcie (CPC - Cost Per Click) oraz reklamy graficzne Allegro, gdzie płacisz za 1000 wyświetleń reklamy (CPM - Cost Per Mile) . Warto nadmienić, że podobnie, jak w przypadku Google ADS, Allegro ADS daje dostęp do planera kampanii, który pozwala dobrać skuteczne słowa kluczowe dla Twoich reklam.