Poznaj historię sukcesu naszych
klientów

#1
Kategoria: RTV i AGD
Usługa: Prowadzenie Allegro ADS
520 990,95zł przychodu w 5 miesięcy wyłacznie z Allegro ADS?

Potrzebą klienta było podniesienie przychodu generowanego przez Allegro ADS, zwiększeniem wydatków przy jednoczesnym podniesieniu zwrotu z inwestycji, co miało poskutkować poprawieniem pozycji ofert na listingu i zwiększeniem rentowności sklepu.

Zobacz Case Study
#2
Kategoria: Supermarket
Usługa: Prowadzenie Allegro ADS
Średni ROI 23,11zł w kategorii “Supermarket” w ciągu pół roku współpracy

W maju 2023 roku zwrócił sie do nas właściciel sklepu na Allegro, działający w kategorii “Supermarket”. W swojej ofercie klient posiada przede wszystkim różnego rodzaju środki czyszczące. Sprzedawcy zależało głównie na poprawie zwrotu z inwestycji oraz zwiększeniu widoczności ofert w godzinach wieczornych.

Zobacz Case Study
#3
Kategoria: Budownictwo i Akcesoria
Usługa: Prowadzenie Allegro ADS
Wzrost ROI o 566% dla dystrybutora drzwi wewnętrznych

Dystrybutor drzwi wewnętrznych, korzystał z usług agencji, jednakże nie spełniała ona założeń, które zostały przyjęte na początku współpracy, dlatego postanowił poszukać pomocy u nas. Otrzymaliśmy od klienta statystyki kampanii Allegro ADS, prowadzonych do tej pory, które jasno wskazywały na konieczność wprowadzenia natychmiastowych zmian.

Zobacz Case Study
#4
Kategoria: Dom i Ogród
Usługa: Kompleksowa Obsługa Konta
Zwiększenie sprzedaży o 411% w ostatnim kwartale roku

Klient we wrześniu przekazał swojemu opiekunowi informację, że posiada wysoką marżę na swoich produktach, a zwrot z inwestycji jest na tyle satysfakcjonujący, że chciałby podnieść budżet w celu zwiększenia sprzedaży na święta, nawet kosztem obniżenia ROI.

Zobacz Case Study
Zobacz więcej Case Studies

Sprawdź, co możemy zrobić dla
Twojej firmy