Zacznij prowadzić skuteczną
sprzedaż na Allegro z agencją Sellify

Pełna obsługa sprzedaży Allegro> może być wymagająca, zwłaszcza dla sprzedawcy bez wcześniejszego doświadczenia w branży e-commerce. Wymaga to wiedzy o rynku, konkurencji oraz dużo czasu i zaangażowania, dlatego nasz zespół specjalistów zajmuje się kompletnym zarządzaniem kontami Allegro partnerów, zapewniając pomoc w zakresie zarządzania ofertami, sprzedażą na platformach marketplace i prowadząc kampanie Allegro ADS.

Allegro ADS
Twój partner w obsłudze Allegro

Zoptymalizowanie tytułów ofert, uwzględniających trendy w sprzedaży, monitorowanie działań konkurencji oraz rekomendacje zmian na aukcjach czy też stała analiza efektywności kampanii reklamowych, to tylko nieliczne przykłady naszych działań.

Skuteczni w prowadzeniu kampanii Allegro ADS

Warto też wspomnieć, że jesteśmy certyfikowanym partnerem Allegro ADS Partner +. Tym samym pracę naszych ekspertów charakteryzuje wysoka jakość oraz skuteczność w budowaniu sprzedaży na Allegro.

Zdobądź przewagę w sprzedaży
na Allegro.pl

Nasza usługa pełnej obsługi konta Allegro pozwala Twoim ofertom zbudować lepszą widoczność, atrakcyjność i większe zainteresowanie ze strony kupujących, pozwalając łatwiej wyszukiwać Twoje aukcje i zwiększając ich sprzedaż. W ramach obsługi, wykonujemy szereg działań, które pomagają sprzedającym rozwinąć swoją działalność w zakresie prowadzenia sklepu na Allegro.

Sell img

Co zyskujesz wybierając ofertę obsługi sprzedaży na Allegro?

Oszczędność czasu

Nasz zespół specjalistów zajmie się tworzeniem i optymalizacją Twoich ofert, empatyczną obsługą klientów, zarządzaniem zamówieniami oraz raportowaniem i analizami. Nasi eksperci aktywnie słuchają i doradzają, rozwiązują Twoje rzeczywiste problemy.

Zwiększenie sprzedaży

Poprawimy Twoją konwersję, co pozwoli Ci zwiększyć sprzedaż, zmniejszyć koszty sprzedaży i zbudować przewagę, dzięki naszym skutecznym strategiom optymalizacji ofert i procesów sprzedażowych.

Zwiększenie zaufania kupujących

Jesteśmy świadomi czynników wpływających na pozytywne oceny i pomożemy Ci w ich realizacji, dzięki czemu zwiększysz zaufanie użytkowników Allegro.

Wsparcie ekspertów

Miej na uwadze, że na każdym etapie współpracy możesz liczyć na konsultację z naszym specjalistą, znającym wyjątkowe techniki sprzedaży oraz posiadającym niezbędne umiejętności i wieloletnie doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu konta na platformie sprzedażowej Allegro. Jego wiedza pomoże Ci osiągnąć sukces, promować Twoją firmę na rynku e-commerce.

Kompleksowa obsługa zawiera
więcej, niż działania na koncie

Prowadzenie reklamy Allegro ADS
Dostęp do statystyk Live
Doradztwo w zakresie m.in prowadzenia sprzedaży i działań marketingowych
Analiza oraz wysyłanie raportów wraz z wynikami kampanii reklamowej na Allegro
Tworzenie lejków sprzedażowych, pozwalających zmaksymalizować zwrot z inwestycji
Wprowadzanie automatyzacji systemu powracania klientów (remarketing)
Dbanie, by produkty prezentowane były zgodnie z zasadami zawartymi w regulaminie Allegro
Ułożenie konta na Allegro od A do Z pod względem UI/UX
Optymalizacja ofert, opisów i zdjęć, z wykorzystaniem analizy słów kluczowych
Wystawianie aukcji i pozycjonowanie ofert na pierwszą stronę listingu
Zwiększenie świadomości w prowadzeniu własnego sklepu internetowego
Tworzenie strategii dla wybranych grup produktów i prowadzenie działań podczas procesu sprzedażowego
Monitorowanie i kontrola kosztów, w tym testowanie nowych stawek za kliknięcie
Tworzenie strategii sprzedażowej, która pozwoli pozyskać dużą ilość nowych klientów

Obsługa Allegro ADS zawarta
w ofercie!

W ramach oferty obsługi Twojej sprzedaży na Allegro zawarta jest również współpraca w zakresie Allegro ADS, które jest niezbędnym narzędziem do promowania produktów na Allegro tak, by pojawiały się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania.

Tworzymy kampanie dopasowane do danej kategorii produktów
Prowadzimy codzienną optymalizację reklam Allegro
Dbamy o obniżenie kosztu kliknięcia
img

Jak zacząć i ile kosztuje prowadzenie konta?

Proces współpracy najlepiej zacząć od darmowej 15-minutowej konsultacji z naszym specjalistą, który zapozna się z Twoimi potrzebami i ustali co możemy zaoferować w ramach naszej współpracy.

Z naszych usług korzystają małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwa, dlatego cena zależy od obecnego statusu konta i wymaganej pracy, jaką trzeba włożyć w rozwój Twojego biznesu.

Wycena
indywidualna

Dopasowana do Twoich możliwości

od2500zł
netto za miesiąc

Poznaj historię sukcesu
naszych klientów

#4
Kategoria: Dom i Ogród
Usługa: Prowadzenie Allegro ADS
Zwiększenie sprzedaży o 411% w ostatnim kwartale roku

Klient we wrześniu przekazał swojemu opiekunowi informację, że posiada wysoką marżę na swoich produktach, a zwrot z inwestycji jest na tyle satysfakcjonujący, że chciałby podnieść budżet w celu zwiększenia sprzedaży na święta, nawet kosztem obniżenia ROI.

Zobacz Case Study
#5
Kategoria: Supermarket
Usługa: Kompleksowa Obsługa Konta
Średni ROI 23,11zł w kategorii “Supermarket” w ciągu pół roku współpracy

W maju 2023 roku zwrócił sie do nas właściciel sklepu na Allegro, działający w kategorii “Supermarket”. W swojej ofercie klient posiada przede wszystkim różnego rodzaju środki czyszczące. Sprzedawcy zależało głównie na poprawie zwrotu z inwestycji oraz zwiększeniu widoczności ofert w godzinach wieczornych.

Zobacz Case Study